Tõhus lahendus haigustekitajate hävitamiseks pindadelt

Nanoksi fotokatalüütiline pinnakate tagab kõrge hügieenitaseme hävitades pindadelt viirused ja bakterid.

Fotokatalüütiline pinnakate hävitab viirused, bakterid, hallituse eosed ja muud lenduvad orgaanilised ühendid ning eemaldab ebameeldivad lõhnad. Paljud haigustekitajad levivad lisaks lähikontaktile ka pindadelt ning seetõttu kantakse fotokatalüütiline pinnakate just tihedalt katsutavatele pindadele nagu näiteks ukselinkidele, käsipuudele, lifti nuppudele, wc loputuskasti nuppudele, kaardimakseterminalidele või ostukärude käepidemetele. Fotokatalüütilisel pinnakattel võib olla märkmisväärne mõju erinevate epideemiatega võitlemisel.

Fotokatalüütiline pinnakate kantakse enim katsutavatele pindadele pihustamise teel. Kate on värvitu, lõhnatu ega muuda pinna enda omadusi. 

Lisaks pindadele, puhastab fotokatalüütiline pinnakate tõhusalt ja ohutult ka ruumide siseõhku. Pinnakate oksüdeerib ebameeldivaid lõhnu tekitavad molekulid, hävitab õhust allergeenid, toidu ja loomade lõhnad ning erinevad saasteained. Fotokatalüütiline pinnakate on efektiivne lahendus hävitamaks ka ruumidest tubakasuitsu. Õhu puhastamine toimub kemikaalivabalt ning on täiesti ohutu nii inimestele kui keskkonnale. .

Küsi pakkumist

Haiglad

Hambaravi kliinikud

Laborid

Koolid

Lasteaiad

Muud avalikud ruumid

Miks valida Nanoksi?

Kodumaine ettevõte

Tööle 100% kvaliteedigarantii

5 aastane materjaligarantii

Küsi pakkumist

  • Peamised murekohad
  • Drop files here or
    Accepted file types: jpeg, jpg, pdf.
    Lisada pildifailid