Hügieensed pinnad valguse ja nanokatte abil

Kui hügieenitase peab olema kõrge või ruumis liigub palju inimesi, on vajadus tõhusa desinfitseerimise järele. Nanoksi katalüütiline kate on suureks abiks pinnahügieeni säilitamiseks.

Paljud viirused ja patogeenid levivad lisaks lähikontaktile ka pindadelt. Tavaline on olukord, kus käsi asetatakse köhimise ajaks suu ette ning seejärel katsutakse sama käega näiteks ukselinki, mille kaudu kandub viirus edasi järgmisele. Korralik käte desinfitseerimine hoiab küll ära viiruse laialdase leviku kuid kiirel ajal kipub see tegevus paraku ununema.

Soomes on katalüütilist katet juba aastaid kasutatud kõrge hügieenitasemega kohtades, näiteks tervishoiu alal. Jätkuvalt areneva tehnoloogia abil saab seda lahendust kasutada ka kodumajapidamistes või korterelamute trepikodades.

Katalüütiline kate kantakse enim katsutavatele pindadele pihustamise teel. Nendeks on näiteks uste käepidemed, töötasapinnad, käsipuud, käetoed, lambilülitid ja nende ümbrus. Kate on värvitu ning lõhnatu ega muuda pinna enda omadusi. Katalüütiline kate teeb kogu desinfitseerimise ära ruumis oleva valguse abil. Katalüütilise katte tõhustamiseks pimedates ruumides, on selle koostisesse lisatud hõbedat, mis on tuntud ka kui antimikroobse ainena. Katalüütiline kate on ohutu nii inimestele kui ka keskkonnale.

Küsi pakkumist

Haiglad

Hambaravi kliinikud

Laborid

Koolid

Lasteaiad

Muud avalikud ruumid

Miks valida Nanoksi?

Kodumaine ettevõte

Tööle 100% kvaliteedigarantii

5-aastane materjaligarantii

Küsi pakkumist

  • Peamised murekohad
  • Drop files here or
    Accepted file types: jpeg, jpg, pdf.
    Lisada pildifailid