Ettevõtete siseruumidesNanokaitse

Hotellide vannitoad, suurköögid ja ka paljud muud ruumid ettevõtetes on tavapärasest suurema kasutuskoormusega. Pärast nanotöötlust näevad aga ka vanad ruumid välja peaaegu nagu uued, pinnad on kaitstud ja nende puhtana hoidmine tunduvalt lihtsam.

Nanotöötlus on kulutõhus moodus värskendada mistahes ruumi välisilmet, sest sellega seotud kulud on remondikuludest tunduvalt väiksemad. Samuti tõstab see meetod kliendirahulolu, sest puhtad pinnad suurendavad mugavust. Ja muidugi on ka puhastamine hõlpsam, kuna töödeldud pind tõrjub mustust ja vähendab pesuvahendikulu.

Nanotöötlusest saavad peale avalikke ruume haldavate ettevõtjate kasu näiteks ka kinnisvarainvestorid. Meie poolt töödeldud ruumides suureneb üüritulu, kuna puhtamad ruumid ja vähenenud remondivajadus alandavad hoone elutsüklikulusid.

Nanoksi pakub teie ettevõttele täisteenust, mis hõlmab ruumide sügavpuhastust ja nanotöötlust just konkreetsele objektile kõige paremini sobiva kaitsevahendiga. Töö valmib kiiresti ja ruume saab täielikult kasutada tavaliselt juba ööpäeva möödudes. Meie teenust kasutades on pinnakaitse ka suuremates ruumides kiire ja lihtne!

Küsi pakkumist

Miks valida Nanoksi?

Kodumaine ettevõte

Tööle 100% kvaliteedigarantii

5-aastane materjaligarantii

Küsi pakkumist

  • Peamised murekohad
  • Drop files here or
    Accepted file types: jpeg, jpg, pdf.
    Lisada pildifailid