Siseõhu puhastamine nanotöötluseja ANTiBAC valguse abil

Mikroobide kasvu ruumides aitab tõhusalt ja ohutult pärssida LED Tailor ANTiBAC süsteem. Antimikroobne LED valgustussüsteem üheskoos Nanoksi fotokatalüütilie pinnakattega muudab ruumide kasutajad erksamaks – puhastades samal ajal õhku.

Süsteem sobib enamikesse avalikesse ruumidesse. Selles kasutatakse nii sinist kui ka valget valgust ja peaaegu märkamatut seintele ja lakke paigaldatavat pinnakattekihti.

ANTiBAC süsteemi kasutatakse ruumide üldvalgustuse asendajana. LED valgustorud saab paigaldada otse vanade luminofoorlampide asemele. Saadaval on ka terveid valgustikorpuseid ja intensiivsema valgusega versioone.

Nanoksi tehnoloogia ja ANTiBAC valgus aitavad siseõhu puhtana hoida – olgu siis probleemiks õhusaaste, ebapiisav ventilatsioon vms.

Nanoksi lõhnaeemaldus

Meie fotokatalüütiline pinnakate reageerib nähtava valgusega kergesti. See oksüdeerib õhust ebameeldivaid lõhnu põhjustavaid molekule, nii et need lagunevad. Hävinud molekulid on keskkonnale ja inimestele ohutud.

Meie pakutava pinnakatte ja ANTiBAC valguse kasutamine aitab hävitada õhus allergeene, eemaldada toiduvalmistamisel tekkivaid ja loomade poolt eritatavaid lõhnu ning kõrvaldada erinevaid õhusaasteaineid. Meie pakutav lahendus mõjub ka tubakasuitsule ja mikroobidele.

Töötluse toime kestab pikka aega. Lõhnade neutraliseerimiseks töötleme seina ja lage, nii et ringlusõhk satub kontakti nanokihiga ja halvad lõhnad kaovad.

Küsi pakkumist

Miks valida Nanoksi?

Kodumaine ettevõte

Tööle 100% kvaliteedigarantii

5-aastane materjaligarantii

Küsi pakkumist

  • Peamised murekohad
  • Drop files here or
    Accepted file types: jpeg, jpg, pdf.
    Lisada pildifailid