Ettevõtte esinduslik välisilme nanokatte abil

Hoidke oma hoone fassaadi esinduslikku välimust. Nanokiht parandab karme tingimusi taluma pidavate pindade kulumiskindlust ning takistab mustuse tungimist konstruktsioonidesse. Pea kõik Nanoksi kasutatavad pinnakatted pakuvad kaitset ka grafitite vastu.

Nanokate takistab mh õlide, saasteainete, vee ja uriini imendumist aluskonstruktsiooni. Tänu nanotöötlusele on pinnad kauem puhtad ja esinduslikud. Ka pindade puhastamine muutub tunduvalt lihtsamaks. Tänu nanokattele on näiteks närimiskummi, samblikute kui ka jää eemaldamine pindadelt lihtne.

Nanokaitse tungib suurepäraselt näiteks looduskivi poorsesse pinda, luues koormust taluva kaitsekihi. See ei mõjuta aluskonstruktsiooni hingavust, kuna ei moodusta värvitaolist kelmet.

Välispindadest saab nanokihiga katta näiteks seinu, põrandaid, kivisillutist ja metallpindu. Nanoksi kaitseainete valikust leiate sobiva lahenduse pea kõikide pinnamaterjalide jaoks . Pakume alati täisteenust, mis hõlmab nii sügavpuhastust kui ka nanotöötlust.

Küsi pakkumist

Nanotöötlus kaitseb teie fasaadi graffiti eest

Nanotöötlus pakub tõhusat kaitset graffitite vastu. Tänu nanokihile on võimalik kerge vaevaga eemaldada seintelt graffiti ning selleks ei ole vaja enam tellida eraldi teenust.

Nanoksi pakub ka graffiti vastast nn eelkaitset. Siis on graffiti eemaldamine veelgi lihtsam, ent töötlust tuleb pärast pinna puhastamist korrata.

Nanokaitse aitab ära hoida õlikahjustusi

Masinatest ja mootoritest lekkinud õli on probleemiks paljudes hoovides. Kui õli imbub sügavale hoovisillutisse, võib see halvimal juhul täielikult hävineda. Nanokiht aga takistab kahjulike ainete imendumist ning teeb puhastamise lihtsaks.

Peale hoovisillutise saab nanotöötlust edukalt kasutada ka näiteks garaažides ja parkimismajades. Nanoksi spetsialistid leiavad alati just teie objektile sobiva lahenduse, mille teostamine ei võta üldse kaua aega, ent tulemus püsib kaua!

Miks valida Nanoksi?

Kodumaine ettevõte

Tööle 100% kvaliteedigarantii

5-aastane materjaligarantii

Küsi pakkumist

  • Peamised murekohad
  • Drop files here or
    Accepted file types: jpeg, jpg, pdf.
    Lisada pildifailid