Nanokaitse köögis ja muudes ruumides

Toidu valmistamisel tekkivad rasva- ja toiduplekid ning suur koormus tööpindadele ajavad juuksed ilmaaegu halliks paljudes kodudes. Nanotehnoloogia abil töödeldud pindu on aga imelihtne puhtana hoida.

Köögis sobib nanokate näiteks kapiuste, valamute, tööpindade, pliitide, põrandate ja kodumasinate kaitsmiseks. Tänu sellele on mustust ja rasva lihtne ära pühkida. Ka paraneb ruumi hügieenitase, sest mikroobid ning hallitusseened ei imendu pindadele.

Nanoksi professionaalid alustavad nanotöötlust objekti hoolika puhastamisega. Samal ajal saab uuendada näiteks köögi silikoonvuuke. Pinnatöötlus iseenesest läheb kiiresti – enamasti saab ruumi jälle kasutada juba ööpäeva möödudes.

Peale köögi ja pesuruumide saab nanotöötlust edukalt kasutada näiteks majapidamisruumis, plaatpõrandatel ja klaaspindadel. Meetod sobib nii uutele kui ka vanadele pindadele.

Küsi pakkumist

Nanokaitse välisruumides

Nanokiht parandab karme ilmastikutingimusi taluma pidavate pindade kulumiskindlust. Samuti hõlbustab töötlus välispindade puhastamist ja ka jäätõrjet. Nanoksi spetsialistid töötlevad mh betoonkonstruktsioone, vundamente, looduskive ja sillutist.

Miks valida Nanoksi?

Kodumaine ettevõte

Tööle 100% kvaliteedigarantii

5-aastane materjaligarantii

Küsi pakkumist

  • Peamised murekohad
  • Drop files here or
    Accepted file types: jpeg, jpg, pdf.
    Lisada pildifailid