Nanokate vannitoas ja wc-s

Kas teie vannitoa parimad päevad on juba möödas? Tänu põhjalikule puhastamisele ja nanotöötlusele peavad pesuruumid kauem vastu ning saavad värske ilme. Ja see läheb maksma vaid murdosa remondikuludest!

Vannitoa regulaarne hooldus tagab meeldiva pesukogemuse ja hoiab ära niiskuskahjustusi. Nanoksi spetsialistid puhastavad põhjalikult teie pesuruumid ning vajaduse korral uuendavad silikooni- ja plaadivuugid . Seejärel kaetakse pinnad nanotehnoloogia baasil valmistatud kaitsevahendiga, mis takistab mustuse imendumist pindadele.

Nanokate kaitseb tõhusalt vannitoa pindu lubja-, rasva-, pesuvahendijääkide jm ebapuhtuse eest. Nanotöötluse järgselt on pesuruumide puhastamine märksa lihtsam, kuna enamasti piisab vaid soojast veest ja mikrokiud lapist. Töödeldud pind talub kümneid tuhandeid kordi pühkimist.

Nanotöötluse paigaldus on kiire

Nanoksi teostab vannitubade nanotöötlust pea iga päev ja kogemusi on saadud juba tuhandetelt objektidelt. Meie asjatundjad on kärmed, kogu töö võtab meil aega vaid 1-2 päeva. Enamasti on ruumid kasutusvalmid juba ööpäeva möödudes.

Nanokaitse saunalavale

Hoidke oma saunalava ilu kauem ja pikendage selle kasutusiga. Uue lava töötlemine nanokaitsega muudab selle hooldamise hõlpsaks. Vanale saunalavale me nanotöötlust ei soovita, kuna kasutatud puitu ei saa piisavalt puhtaks.

Arvutage välja oma vannitoa nano-pinnakatmise hind

Meie nutika hinnakalkulaatori abil saate kiire esialgse pakkumise oma vannitoa hoolduse ja nano-pinnakatmise kohta.

Kui sisestate oma andmed, saate kohe e-posti aadressile esialgse hinna. Meie spetsialist helistab teile hiljemalt sellele järgneval tööpäeval, et teiega objekti täpsemalt arutada. Võite samal ajal taotleda meilt ka hindamiskülastust.